EEU-FR1C472L
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C472L
EEU-FR1C472L Hakkında
Panasonic EEU-FR1C472L, 4700 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10000 saat ömür süresi sunmakta, 12 mOhms empedansı ile karakterize edilmektedir. Ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 3.75A, 120 Hz'de 3A'dir. ±20% tolerans ile üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve düşük frekans filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V