EEU-FR1C471B
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C471B
EEU-FR1C471B Hakkında
Panasonic EEU-FR1C471B, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı bir bileşendir. Through-hole teknolojisi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 6000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 56 mOhms impedansı ve yüksek frekansda 950 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel analog devreler içinde yaygın olarak uygulanır. ±20% tolerans değeri standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 712.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V