EEU-FR1C272
CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C272
EEU-FR1C272 Hakkında
Panasonic EEU-FR1C272, 2700 µF kapasitesinde radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime sahip bu komponet, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür (105°C'de) garantisi ile güvenilir performans sunar. 15 mOhm empedans değeri ve yüksek ripple akım yeteneği (100 kHz'de 3.19A, 120 Hz'de 2.552A), güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda istikrarlı depolama ve filtreleme işlevleri görmek için uygun hale getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.552 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V