EEU-FR1C182L
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C182L
EEU-FR1C182L Hakkında
Panasonic EEU-FR1C182L, 1800 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) çalışabilir. 10000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 100 kHz'de 2.47A ve 120 Hz'de 1.976A ripple akım kapasitesi vardır. 18 mOhms empedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.976 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V