EEU-FR1C121B
CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C121B
EEU-FR1C121B Hakkında
Panasonic EEU-FR1C121B, 120 µF kapasitansla 16V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) çalışır ve 5000 saat yaşam süresi ile 105°C'de tasarlanmıştır. 130 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir. 455 mA ripple current kapasitesi 100 kHz'de, 318.5 mA ise 120 Hz'de ölçülmüştür. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme ve enerji depolama amaçlı kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 455 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 318.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V