EEU-FR1A682B
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1A682B
EEU-FR1A682B Hakkında
Panasonic EEU-FR1A682B, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik radial kondansatördür. 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla uygulanabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 10000 saatlik ömür garantisidir. 14 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 120 Hz'de 3.056 A, 100 kHz'de 3.82 A ripple akım kapasitesi vardır. ±20% toleranssı ile üretilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, depolama uygulamaları ve analog sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.056 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V