EEU-FR1A271B
CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1A271B
EEU-FR1A271B Hakkında
Panasonic EEU-FR1A271B, 270 µF kapasitanslı radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 5000 saat 105°C ömrü sunar. 130 mOhms empedans, 455 mA @ 100 kHz ve 318.5 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Radial can paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 455 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 318.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V