EEU-FR1A222LB
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1A222LB
EEU-FR1A222LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1A222LB, 2200 µF kapasitansli radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 18 mOhm empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.47 A, 120 Hz'de 1.976 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.976 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V