EEU-FR1A101B
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1A101B
EEU-FR1A101B Hakkında
Panasonic EEU-FR1A101B, 100 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 300 mOhms impedans ile düşük ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunur. 100 kHz'de 280 mA ve 120 Hz'de 196 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, voltaj dengeleme devrelerinde ve diğer genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 196 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V