EEU-FR0J682L
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR0J682L
EEU-FR0J682L Hakkında
Panasonic EEU-FR0J682L, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve radial through-hole montaj türüne sahiptir. 105°C'de 10000 saat ömür garantisi ile güvenilir uzun vadeli performans sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 12 mOhms empedans ve 3.75A (100 kHz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V