EEU-FR0J331
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR0J331
EEU-FR0J331 Hakkında
Panasonic EEU-FR0J331, 330 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile general purpose uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 130 mOhms impedans özellikleriyle düşük frekans 318.5 mA, yüksek frekans 455 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi verir. Through-hole montajlı, radial can kasa tipindedir. Güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 455 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 318.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V