EEU-FR0J272L
CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR0J272L
EEU-FR0J272L Hakkında
Panasonic EEU-FR0J272L, 2700µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun, 18 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 10000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, power supply devreleri, filtre uygulamaları ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 100 kHz'de 2.47A ve 120 Hz'de 1.976A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.976 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V