EEU-FR0J221
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FR0J221
EEU-FR0J221 Hakkında
Panasonic EEU-FR0J221, 220 µF kapasitansına sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5000 saat yaşam süresi (105°C'de), 130 mOhms impedans ve ±20% tolerans özellikleriyle, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma yapabilir. 100 kHz'de 455 mA ve 120 Hz'de 318.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 455 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 318.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V