EEU-FP1V751B
CAP ALUM 750UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FP1V751B
EEU-FP1V751B Hakkında
Panasonic EEU-FP1V751B, 750 µF kapasitansa sahip 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole tipinde tasarlanmış bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uygunluk sertifikası almıştır. 52mOhm ESR değeri ile 100kHz'de ve 3A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir, 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunmuştur. ±20% tolerans ve düşük sıcaklıkta da (120Hz'de 1.95A) ripple akımı özellikleri ile geniş endüstriyel ve otomotiv elektronik sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 52mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V