EEU-FM1V561L
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1V561L
EEU-FM1V561L Hakkında
Panasonic EEU-FM1V561L, 560µF kapasitansli ve 35V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk yerleştirilir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) sağlayarak, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 18 mOhms impedans değeri ile düşük impedans karakteristiği sunarak, yüksek frekansta 2.47A ve düşük frekansta 1.853A ripple akımını tolere edebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.853 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V