EEU-FM1V331LB
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1V331LB
EEU-FM1V331LB Hakkında
Panasonic EEU-FM1V331LB, 330 µF kapasitans ve 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile ürün, güç kaynakları, filtreleme devresi, ses amplifikatörleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 4000 saat ömrü garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronikleri tasarımlarında güvenilir bir seçenektir. 100 kHz'de 1.56 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.092 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V