EEU-FM1V331B
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1V331B
EEU-FM1V331B Hakkında
Panasonic EEU-FM1V331B, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj için uygundur. ±20% tolerans ve 26 mOhms empedans değerlerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 4000 saat ömür sağlar. Düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 1.253 A, yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 1.79 A'dir. Power supply filtreleme, güç elektoniği ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.79 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.253 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V