EEU-FM1V122L
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1V122L
EEU-FM1V122L Hakkında
Panasonic EEU-FM1V122L, 1200 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devrelerde stabilizasyon ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan, 7000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantili bir bileşendir. 13 mOhms impedans değeri ve 3.63 A ripple current kapasitesi (100 kHz), yüksek frekans uygulamalarında etkin performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.63 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.904 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V