EEU-FM1H821SB
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1H821SB
EEU-FM1H821SB Hakkında
Panasonic EEU-FM1H821SB, 820 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 19 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahip olup, 100 kHz'de 2.87 A ve 120 Hz'de 2.153 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.87 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.153 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V