EEU-FM1H681L
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1H681L
EEU-FM1H681L Hakkında
Panasonic EEU-FM1H681L, 680 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 16 mOhms impedansı ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, timerlaj uygulamaları ve genel amaçlı depolama devrelerinde kullanılır. 100 kHz'de 3.16 A ve 120 Hz'de 2.37 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.16 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V