EEU-FM1H561
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1H561
EEU-FM1H561 Hakkında
Panasonic EEU-FM1H561, 560 µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 7000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. Radial, Can kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. 100 kHz'de 2.66 A, 120 Hz'de 1.995 A ripple akım kapasitesi ve 18 mOhms impedans özellikleriyle düşük frekans ve yüksek frekans uygulamalarında etkili filtre performansı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.995 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V