EEU-FM1H101BJ
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1H101BJ
EEU-FM1H101BJ Hakkında
Panasonic EEU-FM1H101BJ, 100 µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 61 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile stabil performans sağlar. Yüksek frekansta (100 kHz) 870 mA, düşük frekansta (120 Hz) 609 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 870 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 609 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V