EEU-FM1H101B
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1H101B
EEU-FM1H101B Hakkında
Panasonic EEU-FM1H101B, 100 µF kapasitansli, 50V nominal voltajında çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme, zaman sabitleme ve filtrele devrelerinde kullanılır. 61 mOhms'lik düşük impedansı ile yüksek frekans uygulamalarında 870 mA ripple akımını, düşük frekans uygulamalarında ise 609 mA ripple akımını taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömüre sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 870 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 609 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V