EEU-FM1E471B
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1E471B
EEU-FM1E471B Hakkında
Panasonic EEU-FM1E471B, 470 µF kapasitansya ve 25V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilen bu komponent, 4000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 26 mOhm impedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. 100 kHz'de 1.79 A ve 120 Hz'de 1.343 A ripple current kapasitesi destekler. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devre kartları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.79 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.343 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V