EEU-FM1E331B
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1E331B
EEU-FM1E331B Hakkında
Panasonic EEU-FM1E331B, 330 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 4000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 100 kHz'de 1.29 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 903 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 38 mOhms impedansı ile endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç uygulamalarında enerji depolama, filtreleme ve stabilizasyon görevlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 903 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V