EEU-FM1E331
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1E331
EEU-FM1E331 Hakkında
Panasonic EEU-FM1E331, 330 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisine sahiptir. 38 mOhm empedansı ve düşük ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% toleransı ile üretilen komponent, yüksek frekansta 1.29 A (100 kHz) ve düşük frekansta 903 mA (120 Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 903 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V