EEU-FM1E102
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1E102
EEU-FM1E102 Hakkında
Panasonic EEU-FM1E102, 1000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, sinyal bağlantıları ve zaman sabitesi oluşturmada kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür süresi garanti eder. 18 mOhm impedans değeri ile düşük frekans (120 Hz'de 1.95 A) ve yüksek frekans (100 kHz'de 2.6 A) ripple akımını tolere edebilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V