EEU-FM1E101B
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1E101B
EEU-FM1E101B Hakkında
Panasonic EEU-FM1E101B, 100 µF kapasitansı ve 25 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi sunar. 130 mOhm empedansı ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. 100 kHz'de 455 mA ve 120 Hz'de 318.5 mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, LED sürücüleri ve değişken frekans sürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 455 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 318.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V