EEU-FM1C681L
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1C681L
EEU-FM1C681L Hakkında
Panasonic EEU-FM1C681L, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajlı radial can kasa tipinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 4000 saatlik ömrü 105°C'de belirlenmiştir. 30 mOhms düşük impedans değeri ile 1.56 A ripple current kapasitesi (100 kHz) ve 1.17 A (120 Hz) sunmaktadır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreler, motor kontrolü ve genel priz uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V