EEU-FM1C681
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1C681
EEU-FM1C681 Hakkında
Panasonic EEU-FM1C681, 680 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'ı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ve -40°C ile 105°C arası geniş işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. 26 mOhms impedans değeri ile düşük içsel dirençe sahiptir. 100 kHz'de 1.79 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 1.343 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıldığı endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilir. 4000 saat ömür beklentisi 105°C'de belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.79 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.343 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V