EEU-FM1C471B
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FM1C471B
EEU-FM1C471B Hakkında
Panasonic EEU-FM1C471B, 470 µF kapasitanslı 16V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenmesi mümkündür. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 4000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 38 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 1.29 A ve 120 Hz'de 967.5 mA ripple akımı taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtreler ve dürtü iyileştirme gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 967.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V