EEU-FK1V152L
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FK1V152L
EEU-FK1V152L Hakkında
Panasonic EEU-FK1V152L, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 35V nominal gerilime sahip bu radial Through Hole bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 18 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. 100 kHz'de 2.72 A ve 120 Hz'de 2.176 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.72 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.176 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V