EEU-FK1E471
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FK1E471
EEU-FK1E471 Hakkında
Panasonic EEU-FK1E471, 470 µF kapasitansına sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25 V rated voltage ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 4000 saatlik ömür süresi garanti eder. 63 mOhms düşük empedans değeri, 900 mA @ 100 kHz ve 675 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, radial can paketinde sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 63 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 675 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V