EEU-FK1A821
CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FK1A821
EEU-FK1A821 Hakkında
Panasonic EEU-FK1A821, 820µF kapasitanslı, 10V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 automotive standardına uygun bu komponent, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 4000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Through-hole montajı için tasarlanan kondansatör, 63 mOhms impedansa sahiptir. Low frequency'de 675 mA @ 120 Hz, high frequency'de 900 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
Impedance 63 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 675 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V