EEU-FK0J822L
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FK0J822L
EEU-FK0J822L Hakkında
Panasonic EEU-FK0J822L, 8200 µF kapasiteli radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarına yönelik AEC-Q200 standartlarına uygunluk sağlar. ±20% tolerans ve 14 mOhms impedans değerleri ile güç kaynağı düzenlemesi, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 3.01 A ve 120 Hz'de 2.408 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans ortamlarında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi ile -55°C ile +105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışır.
Applications Automotive
Capacitance 8200 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.408 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V