EEU-FK0J152
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FK0J
EEU-FK0J152 Hakkında
Panasonic EEU-FK0J152, 1500 µF kapasitansına sahip radyal Through Hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, AEC-Q200 automotive standartlarını karşılamaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisine sahip kondansatör, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrelenmesi, gerilim dengelenmesi ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 49 mOhms empedansı, 1.24A @ 100kHz ripple akımı kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygunluk sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 992 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V