EEU-FC2A561
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC2A561
EEU-FC2A561 Hakkında
Panasonic EEU-FC2A561, 560µF kapasitanslı, 100V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garanti eder. 41 mOhms düşük impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkili filtreleme sağlar. 1.77 A @ 100 kHz ve 1.328 A @ 120 Hz ripple akım yeteneğine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamalarına uygundur. Güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.77 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.328 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V