EEU-FC2A271SB
CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC2A271S
EEU-FC2A271SB Hakkında
Panasonic EEU-FC2A271SB, 270 µF kapasitanslı, 100V voltaj değerli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 80 mOhms empedans ve 120 Hz'de 799.5 mA ripple akım özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. Radial montaj tipi ile Through Hole tabanlı PCB tasarımlarına entegre edilebilir. ±20% toleransla üretilir.
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 799.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V