EEU-FC2A221B
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC2A221B
EEU-FC2A221B Hakkında
Panasonic EEU-FC2A221B, 220 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve EMI suppression devrelerinde kullanılır. AEC-Q200 standardına uygun olan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı ve -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Düşük empedans değeri (89 mOhms) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında 1.17 A ripple current kapasitesi ile verimli performans sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 89 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.17 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V