EEU-FC2A120B
CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC2A120B
EEU-FC2A120B Hakkında
Panasonic EEU-FC2A120B, 12 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında güç devrelerinde, filtre ve bypass işlevlerinde kullanılır. Radial, can tipi through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. Düşük ve yüksek frekans ripple akım değerleri (120 Hz'de 74.1 mA, 100 kHz'de 114 mA) ile çeşitli devre konfigürasyonlarında kullanıma uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 12 µF
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 114 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 74.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V