EEU-FC2A101
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC2A101
EEU-FC2A101 Hakkında
Panasonic EEU-FC2A101, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile çalışan bu radyal bağlantılı komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikası ile tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 180 mOhm empedans değeri, yüksek frekans uygulamalarında 671 mA (100 kHz) ripple akım kapasitesine ve düşük frekans uygulamalarında 436.2 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynağı filtrelemesi, sinyal coupling ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 671 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 436.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V