EEU-FC0J680B
CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC0J680B
EEU-FC0J680B Hakkında
Panasonic EEU-FC0J680B, 68 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile tasarlanmış olup, -55°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Through Hole montaj tipine sahip bu bileşen, AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 1000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmakta, ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 120 mA ve 120 Hz'de 78 mA ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, 1.3 Ohm empedans değeriyle güç kaynakları, filtreleme ve dekouplama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V