EEU-FC0J101B
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FC0J101B
EEU-FC0J101B Hakkında
Panasonic EEU-FC0J101B, 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilimde çalışan bu radial montajlı bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantiler. 100 kHz'de 175 mA ve 120 Hz'de 113.8 mA ripple akım kapasitesiyle, anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında ve 800 mOhms empedansla çalışır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 175 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 113.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V