EEU-EE2W220S
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EE2W220S
EEU-EE2W220S Hakkında
Panasonic EEU-EE2W220S, 22 µF kapasitansya sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajı ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Kondansatör -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile üretilen bu bileşen, 100 kHz'de 945 mA ve 120 Hz'de 330.8 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 945 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 330.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V