EEU-EE2W100
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EE2W
EEU-EE2W100 Hakkında
EEU-EE2W100, Panasonic tarafından üretilen 10 µF kapasitansli, 450V nominal voltaj için tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. 105°C sıcaklıkta 10.000 saatlik ömür süresine sahip olup, 100 kHz'de 490 mA, 120 Hz'de 171,5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, power supply filtreleme devrelerinde, sinyal işleme uygulamalarında ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine direk monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 490 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 171.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V