EEU-EE2V470S
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EE2V470S
EEU-EE2V470S Hakkında
Panasonic EEU-EE2V470S, 47 µF kapasitansı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 10000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlayan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve diğer genel elektronik uygulamalarında filtre, düzeltme ve enerji depolaması işlevlerini yerine getirir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.07 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 374.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V