EEU-EE2E220
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-EE2E
EEU-EE2E220 Hakkında
Panasonic EEU-EE2E220, 22µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine dikey montajı sağlayan bu komponen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 785 mA, 120 Hz'de 274.7 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 785 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 274.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V