EEU-EE2D680S
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EE2D680S
EEU-EE2D680S Hakkında
Panasonic EEU-EE2D680S, 68 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 10000 saat ömür ömrü 105°C'de, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. ±20% tolerans ile standartlaştırılmış. 100 kHz'de 1.33 A, 120 Hz'de 465.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.33 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 465.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V