EEU-EE2C101S
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-EE2C101S
EEU-EE2C101S Hakkında
Panasonic EEU-EE2C101S, 100 µF kapasitanslı, 160V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kutu ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu kondansatör, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Düşük frekansta 680 mA (120 Hz), yüksek frekansta ise 1.7 A (100 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarında gücü düzeltme, filtreleme ve enerji depolama görevlerini yerine getiren bu polar kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V