EEU-ED2W330SB
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2W330SB
EEU-ED2W330SB Hakkında
Panasonic EEU-ED2W330SB, 33 µF kapasitansına ve 450 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 10.000 saat ömür (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through-hole montajla PCB'lere monte edilir. 100 kHz'de 850 mA, 120 Hz'de 340 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V